• Przechowalnia 0
 • Katalogi do pobrania
     
  Pobierz katalog:

  ***************************************
  TEKMA-2014-15

  ***************************************
  AIRPOL - Śrubowe

  AIRPOL - Tlokowe

  *****************************
  COMPRAG - Śrubowe

  COMPRAG - Osuszacze

  COMPRAG - Separatory

  COMPRAG - Filtry

  **************************************
  FINI-K-Max

  **************************************
  WALTER-Kompresory - ogólny

  WALTER-Kompresory tłokowe-serii-gk

  WALTER-Kompresory śrubowe-serii-sk


  *************************************
  REMEZA

  *************************************
  MARK MSM

  MARK MSL

  **************************************
  FIAC-id

  FIAC-NEW-SILVER-2015
  **************************************
  ATMOS - Albert

  ATMOS - SEC-22-37 kW

  ATMOS - Perfekt- tłokowe - 3-7,5 kW

  ATMOS - PerfectlineX-tłokowe 2,2 -3 kW

  ATMOS - Smartronic- 30 -110 - kW

  ****************************************

  KOMPRESOR ŁOPATKOWY HR07E 7,5 kW W OBUDOWIE

  Zapytaj o cenę

  Producent: HYDROVANE
  Kod: HR07E
  Wysyłka: produkt na zamówienie
  Produkt dostępny (1 sztuka)
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Fabrycznie nowy KOMPRESOR ŁOPATKOWY HYDROVANE HR07E w obudowie 
    

  Specyfikacja techniczna

  • Zasilanie: 400 [V] 3 [ph]

  • Maks. ciśnienie: 7 lub 10 [bar]

  • Maks. wydajność: 1,27 lub 1,04 [m³/min.]

  • Prędkość obrotowa wału: [1450'/min.]

  • Ilość oleju: 3,3 [l]

  • Przyłącze G: 3/4"

  • Gabaryty (gł. x szer. x wys.): 685 x 630 x 1078 [mm]

  • Głośność: 67 [dB]

  • Waga: 197 [kg]

  Sprężarki Hydrovane zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagają­cych zastosowaniach. Możliwości są nieograniczone, zarówno w przemyśle „dużym” jak w rzemiośle czy niewielkim warsztacie. Kompaktowa, prosta, trwała i zwarta konstrukcja umożli­wia ich instalację w każdym miejscu. Ich charakterystyczną cechą, oprócz nie­zwykle trwałego, unikalnego łopatkowego stopnia sprężające­go, jest bezpośred­nie przeniesienie napędu z silnika elektrycznego na stopień sprężający. Niezwy­kła trwałość to nawet do 100 tys. motogodzin bez remontu i wymiany łożysk stopnia sprężającego, a z kolei bezpośrednie przeniesienie napędu to praca bez strat energii jakie powstają na pasowym ukła­dzie przeniesienia napędu.

  Producent przekonany o wysokiej jakości swoich sprężarek wprowadził dla użytkowników możliwość uczestniczenia w rozszerzonym 10 letnim programie gwarancyjnym

  W kompresorach serii HR .. E (w obudowie) zespół napędowo - tłoczny usy­tuowany jest w stalo­wej obudowie wygłuszającej pro­stopadle do podłoża (pio­nowo). Dzięki ta­kiemu rozwiązaniu kom­presory te mają niezwy­kle małą po­wierzchnię posado­wienie i nie zajmują dużej powierzchni po­sadzki w miejscu ustawienia. Ta ce­cha jest niezwykle istotna w sytuacjach gdzie Inwe­stor ma ogra­niczenia po­wierzchniowe zakładu - budynków czy hal produkcyj­nych. Ich cichość pracy pozwala na posadowienie sprężarki w bezpośrednim sąsiedztwie innych ma­szyn. W układzie sterowania znajduje się elektroniczny sterownik z mikropro­cesorem i ciekłokrystalicznym wyświetlaczem żeby można było w no­woczesny sposób monitorować i zarządzać produkcją sprężonego powietrza.

  Firma Hydrovane posiada ponad 50letnie doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań, zarówno sa­mych stopni sprężających, jak i kompletnych zestawów za­projektowanych na potrzeby konkretnych rozwiązań. W sytuacji gdy użytkownik wymaga sprężarki o indywidualnej konstrukcji, firma Hydrovane może dostarczyć także produkty niestandardowe.

  Kompresory szafowe serii HR ... E (te w obudowie w których wbudowany jest elektroniczny sterownik) w zależności od potrzeb, mogą być fabrycznie zabudowane na 260 litrowym zbiorniku. 
  Będzie to wówczas seria 
  HR … ER.

  Takie kompresory mogą też być fabrycznie doposażone w osuszacz ziębniczy z ciśnieniowym puntem rosy + 3o C i będzie to wówczas seria HR … ERD.


  Kompresory szafowe HR07E oraz HV11 ÷ HV45 (te w obudowie w których wbudowany jest elektroniczny sterownik) mogą też być fabrycznie doposażone w przetwornicę częstotliwości czyli tak zwany falownik - rozszerzenie w nazwie -RS np.: HR07E-RS, HR07ER-RS i HR07ERD-RS lub HV11-RS ÷ HV45-RS . Dzięki zastosowaniu takiej przetwornicy (falownika) kompresor ma zmienną wydajność dostosowaną do aktualnych potrzeb realizowaną poprzez zmianę prędkości obrotowej silnika przy utrzymaniu stałego ciśnienia zadanego.

  Kontakt:

  AZTechnika

  43-100 Tychy

  ul. Fabryczna 5

  sklep: czynny od 8,00 do 16,00

  tel.: 791 759 694, 732 247 267, 570 500 004,

  e-mail: sklep@aztechnika.pl

  aztechnika.biuro@gmail.com

  aztechnika.sprzedaz@gmail.com

  marketing.aztechnika@gmail.com

  serwis: od 7,00 do 22,00

  tel.: 791 759 694,

  e-mail: serwis@aztechnika.pl

  aztechnika@poczta.fm

  Dla wszystkich sprzedawanych urządzeń zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do oryginalnych fabrycznych części zamiennych. Maksymalny czas reakcji serwisu na zgłoszenie serwisowe to 24 godziny.

  Wykonujemy instalacje dystrybucji sprężonego powietrza oraz stacje uzdatniania sprężonego powietrza dostosowane do żądanej klasy czystości.

  *Przedstawione fotografie są poglądowe dla danego typoszeregu i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu ofertowanych produktów.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.073s