Kompresory, sprężarki, osuszacze, siłowniki, AIRPOL, ATMOS, WAN, WALTER, FINI, FIAC, GUDEPOL, MARK i inne, naprawa, serwis.

 • Przechowalnia 0
 • GUDEPOL HDO-20/90/300 KOMPRESOR TŁOKOWY BEZOLEJOWY
  Netto: 5 868,29 zł
  Brutto: 7 218,00 zł
  GUDEPOL HDO-50/270/680 KOMPRESOR TŁOKOWY BEZOLEJOWY
  Netto: 10 260,16 zł
  Brutto: 12 620,00 zł
  Kompresor tłokowy sprężarka FERRUA FB 28/100E CM2
  Netto: 1 175,61 zł
  Brutto: 1 446,00 zł

  Kompresor śrubowy AIRPOL KTPR 7 z falownikiem i osuszaczem 1,13m3/min. 10 KM

  Netto: 21 060,16 zł
  Brutto: 25 904,00 zł

  Cena producenta: 28782.00

  Producent: AIRPOL
  Kod: KTPR7
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Produkt dostępny (1 sztuka)
  Waga:435.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:sztuka

  Fabrycznie nowy, wyciszony kompresor - sprężarka śrubowa renomowanego, największego polskiego producenta AIRPOL - KTPR 7  [7,5 kW - 10 KM (HP)] z fabrycznie wbudowaną Stacją Uzdatniania (osuszaczem ziębniczym i zespołem filtrów odolejających spręż.pow.) oraz przetwornicą częstotliwości czyli tak zwanym falownikiem do automatycznej, płynnej regulacji obrotów silnika który dostosowuje wydajność kompresora do aktualnych potrzeb na sprężone powietrze w zakresie od 50 do 100% jej wydajności eliminując w ten sposób bieg jałowy oraz gwałtowne rozruchy i duże pobory energii elektrycznej.

   Gdy są zróżnicowane pobory sprężonego powietrza dzięki takiemu rozwiązaniu można  zaoszczędzić do 40% energii elektrycznej. 

  Mikroprocesorowy sterownik sprężarki za pomocą przetwornicy częstotliwości prądu zasilania dostosowuje obroty silnika elektrycznego (a tym samym wydajność sprężarki) tak, aby w instalacji dystrybucji sprężonego powietrza było stałe ciśnienie na poziomie nastawionej wartości. Gdy ciśnienie w sieci sprężonego powietrza spada, przetwornica zwiększa prędkość obrotową silnika elektrycznego zwiększając tym samym wydajność stopnia (modułu) sprężającego sprężarki, natomiast gdy ciśnienie wzrasta prędkość obrotowa silnika maleje i tym samym maleje wydajność.

  Sprężarka z przetwornica częstotliwości (falownikiem) i Stacją Uzdatniania zintegrowana w jednej obudowie zabudowana jest na 500 litrowym, certyfikowanym CE dla UDT, ciśnieniowym zbiorniku buforowym. W zależności od wybranej wersji ciśnieniowej sprężarka jest w stanie wytworzyć na wydmuchu do 1133 L/min. sprężonego powitrza dla 8 barowej wersji w klasie czystości 2.4.2. wg międzynarodowej normy ISO 8573.1.. (filtracja cząstek stałych do 1 mikrona, filtracja par oleju do 0,1 mg/m3 spręż.pow.) 

  Uwaga!

      3 LATA GWARANCJI PRODUCENTA
   
      Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  Dla sytuacji kryzysowych zapewniamy sprężarkę zastępczą

  W jednej cenie dostępne są modele 8, 10, 13 lub 15 barowe


  Przed kupnem skontaktuj się w celu sprawdzenia sta­nów magazynowych
  oraz przygotowania oferty.  
   
       
  PROMOCJA ! ograniczona w czasie. 
             Cena fabryczna 28 167 zł brutto
        ZADZWOŃ !
  Od 20 lat pracujemy w branży pneumatycznej
  i w tym się  s p e c j a l i z u j e m y.

  Nie sprzedajemy kosiarek, pił i innych elektronarzędzi.

  tel.: 791 759 694,   732 247 267,   570 500 004

  e-mail: sklep@aztechnika.pl ; biuro@aztechnika.pl
              serwis@aztechnika.pl

  Kompresory AIRPOL mogą też być bez Stacji Uzdatniania sprężonego powietrza (osuszacza ziębniczego i zespołu filtrów koalescencyjnych, odolejających).
  Mogą też mieć wbudowany płytowy wymiennik ciepła "olej - woda" służący do odzyskiwania energii cieplnej jaką generuje sprężarka w czasie sprężania powietrza. Odzyskanym ciepłem można wesprzeć ogrzewanie CWO lub CO zakładu.

  Również opcjonalnie zbiornik buforowy może być pokryty wewnątrz i na zewnątrz powłoką cynkowaną.


  Wersja bez Stacji Uzdatniania (osuszacza i filtrów) jak i z płytowym wymiennikiem ciepła "olej - woda" jak

  również z ocynkowanym zbiornikiem jest w innej, odrębnie
   kalkulowanej cenie.  W naszej ofercie i na innych aukcjach dostępne są też inne modele AIRPOL, ATMOS, WAN

  WALTER KOMPRESSORTECHNIK, GUDEPOL, MARK,  FIAC i FINI
  * przy składaniu zamówienia należy podać wybraną wersję ciśnieniową.  Opcja "KUP TERAZ" dostępna tylko po osobistym uzgodnieniu warunków i terminu odbioru.

  Charakterystyka techniczna

  Oferowana sprężarka przeznaczona jest do pracy ciągłej w ciężkich warunkach eksploatacyjnych. Może zapewniać sprężone powietrze małym warsztatom serwisowym, stacjom obsługi pojazdów jak i zakładom rzemieślniczym czy produkcyjnym. Jest to nowoczesne, trwałe i energooszczędne źródło sprężonego powietrza. Dowodem jej niezawodności są trzy lata gwarancji obejmujące wszystkie podzespoły kompresora. Na indywidualne zapotrzebowanie istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 60 miesięcy. Spośród sprężarek innych producentów wyróżnia się długim okresem między przeglądami - 3000 motogodzin, łatwą instalacją i bardzo uproszczoną obsługą.

  Sprężone powietrze wychodzące z tej sprężarki jest już w znacznym stopniu oczyszczone. Resztkowa zawartość oleju spada do 3 ppm dzięki zastosowaniu wydajnego i skutecznego układu usuwania oleju, a znaczna część wilgoci wytrącana jest w chłodnicy końcowej, która jest stałym wyposażeniem sprężarki.

  Kompresory te charakteryzuje pełna automatyka pracy, w tym: energooszczędny rozruchu gwiazda / trójkąt, pełne zabezpieczenie przed przeciążeniem i zbyt niską i wysoką temperaturą pracy oraz sygnalizacja nadmiernego zanieczyszczenia filtrów powietrza i oleju.

  Znormalizowane wyjście sprężonego powietrza w postaci zaworu kulowego ¾" gw (BSP) gwarantuje łatwość podłączenia sprężarki do sieci dystrybucji sprężonego powietrza. Układ chłodzenia powietrzem pozwala na wykorzystanie w warunkach zimowych ciepłego powietrza do ogrzewania pomieszczeń.

  Konstrukcja sprężarek tej serii, stosowane sposoby zabezpieczeń i regulacji zapewniają całkowite bezpieczeństwo pracy ludzi oraz maszyny, a system informowania o potrzebie wykonania czynności obsługowych jest przejrzysty i prosty dla obsługi.

  Podstawowe parametry techniczne AIRPOL serii K:
  Kontakt:

  AZTechnika

  43-100 Tychy

  sklep: ul. Fabryczna 5 czynny od 8,00 do 16,00

  tel.: 791 759 694, 732 247 267, 570 500 004,

  e-mail: sklep@aztechnika.pl

  aztechnika.biuro@gmail.com

  aztechnika.sprzedaz@gmail.com

  marketing.aztechnika@gmail.com

  serwis: od 7,00 do 22,00

  tel.: 791 759 694,

  e-mail: serwis@aztechnika.pl

  aztechnika@poczta.fm

  Dla wszystkich sprzedawanych urządzeń zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do oryginalnych fabrycznych części zamiennych. Maksymalny czas reakcji serwisu na zgłoszenie serwisowe to 24 godziny.

  Wykonujemy instalacje dystrybucji sprężonego powietrza oraz stacje uzdatniania sprężonego powietrza dostosowane do żądanej klasy czystości.

  *Przedstawione fotografie są poglądowe dla danego typoszeregu i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu ofertowanych produktów.

   

  Specyfikacja Techniczna / Parametry
  techniczne kompresora
   Pobierz plik

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.088s