• Przechowalnia 0
 • DOPRĘŻACZE ŚRUBOWE

  Doprężacze śrubowe przeznaczone są do zwiększenia ciśnienia sprężonego powietrza nawet do wartości 40 bar. Przeznaczone są do pracy ciągłej przy dużych obciążeniach.
  Doprężacze śrubowe AIRPOL z wtryskiem oleju charakteryzują się dużą elastycznością pracy, a dzięki podwójnej separacji oleju i chłodnicy końcowej powietrza dają sprężone powietrze o wysokiej jakości. Tak jak śrubowe sprężarki standardowe tego producenta, tak doprężacze śrubowe doposażone są w elektroniczne sterowniki z wbudowanym mikroprocesorem i wyświetlaczem ciekłokrystalicznym wizualizującym podstawowe parametry pracy i potrzebę wykonania technicznego przeglądu okresowego. Czujniki kontrolne i zabezpieczające w połączeniu z takim sterownikiem zapewniają pełną automatykę pracy oraz jej bezpieczeństwo. Doprężacze śrubowe tego producenta są mało wrażliwe na spadki ciśnienia powietrza po stronie zasilania. Dzięki zastosowaniu obudowy dźwiękochłonnej i wibroizolatorów doprężacze te charakteryzują się wysokim komfortem pracy bez wibracji co przekłada się na ich dużą cichość.  Dodatkową zaletą doprężaczy śrubowych AIRPOL jest możliwość odzysku energii w postaci strumienia ciepłego powietrza lub ciepłej wody (opcja wykonania).
  Ponadto oprócz standardowego sterowania z biegiem jałowym istnieje również możliwość zastosowania przetwornicy częstotliwości - falownika powodującego zmienną prędkość obrotową silnika dostosowaną do aktualnego w danym momencie zapotrzebowania na sprężone powietrze.
  DOPRĘŻACZE ŚRUBOWE
  Sortuj wg:
  Domyślny
  Filtrowanie produktów
  AZT Doprężacz tłokowy AIRPOL ADS-5, 0,4MPa, 37kW
  DOPRĘŻACZ ŚRUBOWY marki AIRPOL model ADS-5 o  maksymalnym nadciśnieniu tłoczenia 4,0 Mpa oraz o mocy ...
  AZT Doprężacz tłokowy AIRPOL ADS-7, 0,4MPa, 45kW
  DOPRĘŻACZ ŚRUBOWY marki AIRPOL model ADS-7 o  maksymalnym nadciśnieniu tłoczenia 4,0 Mpa oraz o mocy ...
  AZT Doprężacz tłokowy AIRPOL ADS-10, 0,4MPa, 55kW
  DOPRĘŻACZ ŚRUBOWY marki AIRPOL model ADS-10 o  maksymalnym nadciśnieniu tłoczenia 4,0 Mpa oraz o mocy ...
  AZT Doprężacz tłokowy AIRPOL ADS-25, max 2,5 MPa, 37kW
  DOPRĘŻACZ ŚRUBOWY marki AIRPOL model ADS-25 o  maksymalnym nadciśnieniu tłoczenia max 2,5 Mpa oraz o ...
  AZT Doprężacz tłokowy AIRPOL ADS-32, max 3,2 MPa, 55kW
  DOPRĘŻACZ ŚRUBOWY marki AIRPOL model ADS-32 o  maksymalnym nadciśnieniu tłoczenia max 3,2 Mpa oraz o ...
  Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.102s